Prezenty idealne na dzień babci i dziadka

Styczeń to miesiąc, w którym celebrujemy święto ukochanych babć i dziadków. Jeśli chcesz podarować im co, co na długo pozostanie w ich pamięci – zapraszamy do zestawienia pomysłów, idealnych na tę okoliczność.

Kochanej babci

Historia zaczyna się w miejscu, gdzie podążają wspomnienia, o one często przywołują nam zapachy serwowanych dań, smakowitych ciast, czy kojących nerwy herbat. Aromatyczne retrospekcje będą możliwe, jeśli podarujesz ukochanej babci efektowny, spersonalizowany kubek ceramiczny. Każdego dnia będzie jej przypominał o tym, jak bardzo ją kochasz, nawet wtedy, gdy jesteś daleko. Kawa w nim z pewnością będzie smakowała z niego znacznie lepiej.

Zaskocz babcię i oprócz klasycznych kwiatów wręcz jej… wazon! Z pewnością doceni Twoją pomysłowość. Możesz do niego dołączyć ozdobną ramkę z Waszym wspólnym zdjęciem z dzieciństwa, które z pewnością ją rozczuli.

Wśród wyjątkowych gadżetów, które z pewnością sprawią, że babci zrobi się cieplej na sercu, znajdują się urocze poduszki ze wspaniałymi hasłami, dzięki którym przy pomnisz jej, że jest dla Ciebie najlepsza na świecie. Nie tylko mogą służyć jako dekoracje, ale równie dobrze sprawdzą się do spania – nocą zapewnią wygodę, a z rana przypomną o miłości wnuków.

Ulubionemu dziadkowi

Dziecięce lata upłynęły Ci na wspólnej zabawie, przeplatanej historiami o minionych czasach? A może dziadek kojarzy Ci się raczej z naprawami i majsterkowaniem? Z pewnością doceni to, że stawiasz na funkcjonalność i ucieszą go wszelkie narzędzia i akcesoria, które będzie mógł wykorzystać do drobnych napraw w domu, czy hobbistycznego majsterkowania w przydomowym warsztacie.

Dzień dziadka to idealny moment na rozbudzenie w ukochanym seniorze nowych pasji. Może to być wędkowanie, polowanie, czy choćby produkcja wina – akcesoria z tym związane to genialny pomysł na prezent. Oprócz rozwijania zainteresowań można pomyśleć o uzupełnieniu asortymentu, który zdążył już nabyć – np. tego, związanego z uprawą i pielęgnacją ogrodu. Na rynku jest wiele nowinek, takich jak narzędzia modułowe, czy ułatwiające pracę siewniki, które z pewnością przydadzą się w sezonie działkowym.

Tym, co może zadowolić dziadka po ciężkim dniu w ogrodzie, mogą być pantofle, ozdobione maksymą, przypominającym mu, ile dla Ciebie znaczy. Te, w stylu „jego wysokość dziadek” z pewnością rozbawią go do łez.

Jeśli szukasz pomysłów, dzięki sprawisz swoim dziadkom przyjemność w dniu ich święta – dobrze trafiłeś. Na https://www.bricomarche.pl/ znajdziesz wszystko, co pomoże im przypomnieć, jak bardzo ich kochasz.

Redakcja FairWeb