Speed dating – popularna forma randkowania

Jesteś singlem, doskwiera Ci samotność, a Twój aktualny tryb życia nie pozwala Ci na poznawanie nowych osób ze względu na brak czasu? W takim razie speed dating to coś stworzonego właśnie dla Ciebie!

Szybkie randki – co to takiego?

Speed dating, a inaczej szybkie randki w ostatnim czasie zyskały sporo na popularności. Jest to alternatywa dla osób, które są zapracowane, nie gospodarują dużą ilością wolnego czasu, pochodzą z większego miasta. Ta forma randek polega na wzięciu udziału w zorganizowanych spotkaniach, są to imprezy, które trwają ok. 1,5-2 godziny i składają się z krótkich rozmów trwających od 5 do 7 minut. W ciągu jednego wieczoru singiel ma możliwość odbycia około 10-20 krótkich randek. Na szybkie randki często decydują się osoby, które próbowały już tradycyjnych form poznania kogoś i niestety zakończyło się to niepowodzeniem. Minirandki umożliwiają w krótkim czasie porozmawianie z większą liczbą osób płci przeciwnej, co zwiększa szansę na poznanie w dość krótkim czasie osoby, z którą nawiążemy bliższą relację. Jest to również bardzo dobry pomysł dla singli, którzy niedawno przeprowadzili się do większego miasta i chętnie poznaliby nowe, interesujące osoby. Jedną z największych zalet takiej formy randkowania jest duża oszczędność czasu – zamiast spędzać kolejne godziny na często bezowocnym korespondowaniu z nieznajomymi osobami na portalach randkowych, można spotkać się z kilkunastoma osobami przeciwnej płci w ciągu niespełna dwóch godzin. Oczywiście dobór par na szybkie randki mieści się w określonym przedziale wiekowym. 

Gdzie odbywają się spotkania dla singli?

Jak wyżej wspomniano speed dating odbywa się w większych miastach. Organizatorem takowych imprez jest firma MiniRandki.pl, a spotkania dla singli odbywają się w takich miastach jak: Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa, Poznań oraz Gdańsk. Jak można zauważyć są to jedne z większych miast w Polsce. Spotkania te odbywają się w różnych, przytulnych i klimatycznych lokalach. Impreza odbywa się w bardzo profesjonalny sposób, urokliwe miejsca, w których spotykają się single stwarzają romantyczną atmosferę, z zachowaniem odpowiedniego komfortu i intymności. Uczestnicy mogą być spokojni, w czasie kiedy odbywa się speed dating, goście z zewnątrz nie mają możliwości wejścia do lokalu. Aby zapisać się na imprezę należy uzupełnić kwestionariusz na stronie minirandki.pl podając m.in. swój wiek, płeć oraz imię. Więcej informacji na temat organizowanych szybkich randek można uzyskać pod adresem minirandki.pl. Na stronie tej znajduje się również wiele opinii uczestników poprzednich spotkań organizowanych przez MiniRandki.pl. 

Podsumowując forma szybkich randek jest ciekawą propozycja poznania swojej drugiej połówki, uczestnicy szybkich spotkań dla singli są bardzo zadowoleni na co składa się cała organizacja, atmosfera, oraz dobór partnerów do spotkań, a same randki oceniają jako cudowne doświadczenie. Warto również pamiętać, że poza szansą znalezienia swojej drugiej połówki, podczas imprezy można także nawiązać ciekawe relacje koleżeńskie. Imprezy dla singli to poza szansą na nowe znajomości również sposób na rozrywkę. Jednak najlepszym sposobem na przekonanie się, czy speed dating jest naprawdę dobrą formą poznania drugiej połówki jest wybranie się na taką właśnie imprezę. Wystarczy wybrać swoje miasto, dogodny termin oraz grupę wiekową i zapisać się na wydarzenie.

Redakcja FairWeb