Newsletter sklepu i tańsze zakupy

Jest wiele sposobów na obniżenie kosztów zakupów internetowych, a jednym z najlepszych jest korzystanie z newslettera. Newsletter sklepu to nieprzebrane źródło informacji o nowościach i ofertach promocyjnych.

Zakupy online

Zakupy online ubrań mogą być tańsze dzięki korzyściom, jakie daje zapis do newslettera sklepu internetowego. Oszczędzanie jest w takim przypadku ewidentne, bo za sam zapis otrzymujesz od 10 do nawet 20% rabatu na pierwsze zamówienie, a dodatkowo w cyklicznie wysyłanych wiadomościach dostajesz kody rabatowe na wybrany asortyment, powiadomienia o wyprzedażach i specjalnych akcjach organizowanych przez wybrane sklep.

Newsletter sklepu internetowego

Jeśli masz swój ulubiony sklep internetowy, to naprawdę opłaca się zapisać do jego newslettera, bo dzięki temu Twoje zakupy mogą być dużo tańsze. Lojalni stali klienci korzystają z naprawdę atrakcyjnych ofert. Newsletter sklepu jest wysyłany w zależności od ustaleń raz w miesiącu lub raz w tygodniu. Czasami praktykuje się także wysyłkę newslettera raz na dwa tygodnie. Sklepy różnie to rozgrywają, ale zawsze naczelną zasadą jest wysyłanie klientom ciekawych informacji, z których rzeczywiście będą mogli skorzystać. Wielu klientów chętnie korzysta z rabatów i dla nich newsletter sklepu ma właśnie wartość w kontekście możliwości oszczędzania. Klient subskrybujący taki newsletter nie musi wcale co jakiś czas sprawdzać, co nowego pojawiło się w sklepie i czy jest jakaś aktualna promocja. Wystarczy, że odbierze informację e-mailową i wszystkiego się dowie. Od razu będzie też mógł skorzystać z promocji czy wyprzedaży.

giznet.pl

Redakcja FairWeb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.